• Boğaz Mah. Çiftekavak Mev. Merkez/Rize

  • info@metelerotomotiv.com.tr

Tucson

Işığınla fark yarat.

 

TUCSON, otomotiv dünyasındaki değişimin habercisi. Sıradanlığı reddeden tasarımı ve modern hatlarıyla, sınıfındaki diğer araçlardan ayrışıyor. Dışarıdan bakıldığında etkileyici görünümüyle göze çarpan TUCSON, içinde oturanlar için ferah ve konforlu bir dünya sunuyor. O, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş̧ sürüş̧ destek sistemleri gibi akıllı teknolojileriyle tüm yolculukları benzersiz kılıyor.

 

One Cikanlar 1 New
 

Her açıdan fark yaratmak, işte böyle bir şey.

 

3 boyutlu parametrik hatlara sahip ön ızgarası ve elmas kesim detaylarıyla TUCSON, geleceğin tasarım anlayışına yön verirken, sıra dışı tasarımlardan hoşlananların kalbini fethediyor. Duygusal Sportiflik tasarım felsefesinin en son akıllı teknolojilerle vücut bulan hâli TUCSON, sadece dış değil, iç tasarımıyla da fark yaratıyor.

 

One Cikanlar 2 New
 

Dördüncü nesil TUCSON, yeni nesil teknolojiler.

 

Sınıfında fark yaratan konfor ve güvenlik özellikleriyle TUCSON, sınıfına yeni standartlar getiriyor. Bunu yaparken bir önceki neslinden aldığı mirası daha ileri taşıyor.

 

One Cikanlar 3 New
 

Sevmek için nedeniniz çok.

 

O, yenilikçi spor SUV tarzı, ferah ve geniş iç mekânı, yeni gelişmiş güvenliği ve konfor özellikleriyle sınıfının en iddialı aracı.

 

Tucson Nx4 Fmc Highlights Reason To Believe Pc